Parafia Niepokolanego Serca NMP I św Antoniego M. Klareta / Ogłoszenia
z dnia: 12.10.2024
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 28. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 13.10.2024

Dzisiaj niedziela 13 października ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.15 różaniec o godz. 18.00 Msza św. w intencjach zbiorowych, dziękczynno-błagalnych i po Mszy św. procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej.

Niedziela Misyjna

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W naszej parafii będziemy gościć dwóch kleryków z naszego seminarium misyjnego, którzy będą dzielić się Słowem Bożym. Po Mszach św. będzie zbierana ofiara do puszek na wsparcie działalności misyjnej Misjona-rzy Klaretynów.

Bierzmowanie

Uczniowie klas ósmych swoje spotkanie przygotowujące do Sakramentu bierzmowania ma-ją dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00. A uczniowie klas Siódmych swoje spotkanie mają w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00

Zbiórka

Dzisiaj po Mszach św., z okazji Dnia Papieskiego, jest zbiórka ofiar do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Katecheza biblijna

Zapraszamy na spotkanie grupy biblijnej w poniedziałek po wieczornej Eucharystii do sali misyjnej.

Odpust

Odpust parafialny ku czci Św. Antoniego Marii Klareta, będzie w niedzielę 27 października o godz. 12.00.

Zbiórka jesienna

Kto chciałby złożyć ofiarę na kościół podczas zbiórki jesiennej, która potrwa do końca listo-pada, może to uczynić w zakrystii po Mszach św. albo w kancelarii

Harcerze

W przyszłą niedzielę harcerze po Mszach głównych będą rozprowadzać kremówki papie-skie

Wypominki

Z tyłu kościoła wyłożone są druki wypominkowe, na których należy wypisać imiona i na-zwiska zmarłych. Wypełnione druki przynosimy do kościoła.

Zmarli Parafianie

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: Bolesław JANICKI l.82. Wanda WASILEWSKA WALCZAK l.78.