Parafia Niepokolanego Serca NMP I św Antoniego M. Klareta / Ogłoszenia
z dnia: 24.01.2022
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 23.01.2022

Trzecią niedzielę zwykłą – zgodnie z postanowieniem papieża Franciszka – przeży-wamy jako czas dziękczynienia za Słowo Boże. Ono jest nam dane w słowach Pisma świętego, które czytamy w czasie Liturgii w kościele, a także w domach podczas mo-dlitwy indywidualnej i rodzinnej. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo Słowa Bożego. Na stolikach przy wyjściu z kościoła w koszyczkach są cytaty z Pisma Świętego. Można je zabrać losowo do domu i po południu w rodzinie rozważyć.

Msza św. o uzdrowienie

W poniedziałek 24 stycznia o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chorych o uzdrowienie z choroby nowotworowej przez wstawiennictwo św. Anto-niego Marii Klareta. Po Mszy św. nabożeństwo w tej intencji. Prosimy o podawanie imion chorych.

Pielgrzymka

Od 21 - 27 Lipca 2022r. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Me-dugorie. Wstępny koszt pielgrzymki 600 zł + 110 euro. Zapisy w kancelarii lub w zakrystii. Kontakt bezpośredni z O. Zbigniewem Ziętkiem.

Kolęda

Zakończyliśmy w parafii czas kolędy, takiej nietypowej. Dziękujemy wszystkim, któ-rzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i uczestniczyli we Mszy św. wieczornej sprawowanej za mieszkańców danych bloków. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary na kościół. I jeszcze raz życzymy wszystkim błogosławieństwa na cały rok.

Zmarli parafianie

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: Gerda TURSKA l.87, Daniela DADAS l.90, Jan WŁODARCZYK l.81, Genowefa MIKOŁAJCZYK l.94, Anna IGNASIAK l.82.