Parafia Niepokolanego Serca NMP I św Antoniego M. Klareta / Ogłoszenia
z dnia: 19.09.2021
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 19.09.2021

Piknik Dzisiaj od godz. 15.00 zapraszamy do ogrodu parafialnego na piknik przy muzyce i grillu będziemy żegnać lato…… Dzisiaj nie będzie nieszporów niedzielnych.

Katecheza biblijna

Zapraszamy na pierwsze, po wakacyjnej przerwie, spotkanie grupy biblijnej w śro-dę tj 22 września po wieczornej Eucharystii do sali misyjnej. Przypominamy, że przedmiotem refleksji na spotkaniu jest Księga Apokalipsy.

Msza św. o uzdrowienie

W piątek 24 dnia miesiąca o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. o uzdro-wienie z choroby nowotworowej. Serdecznie zapraszamy chorych, ich rodziny i przyjaciół. Prosimy o podawanie imion chorych.

Spotkanie katechetów

W środę 22 września o godz. 16.00 spotkanie katechetów, którzy uczą w szkołach na terenie naszej parafii.

Zapisy

Do końca września prosimy rodziców o zapisywanie dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do pierwszej komunii św. w naszej parafii.

Spowiedź

Przypominamy, że w naszym kościele spowiedź jest pół godziny przed Mszą św.. Prosimy tak planować spowiedź, aby przyjść wcześniej.

Pielgrzymka

Jeszcze są wolne miejsca na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd z pod kościoła w sobotę 25 września o godz. 4.30.

Urodziny

We wtorek 21 września swoje urodziny obchodzi Dk. Marek. Msza św. w intencji Jubilata będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. Osobę Dk. Marka i Jego posłu-gę w naszej parafii polecamy Bogu i życzliwości wszystkich parafian.

Zmarli parafianie

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: Grażyna SOBIERAJ l.64, Henryka BO-GACKA l.84, Sylwester OLEJNICZAK l.88.