Parafia Niepokolanego Serca NMP I św Antoniego M. Klareta / Aktualności
Boże Narodzenie ...Wyszedł edykt od cesarza Augusta, aby spisano wszystek świat... Spełniły się czasy. Dzieciątko się nam narodziło i Syn nam jest dany. Moc panowania na ramieniu Jego i dano Mu na imię Książę Pokoju, Ojciec Przyszłego Wieku, Wielkiej Rady Anioł.
Adwent Umiłowani przez Pana bracia i siostry, rozpoczynamy naszą pielgrzymkę przez Adwent. Niech będzie ona czasem rozpamiętywania, poprzez gesty i słowa liturgii, przyjścia Pana do ludzi. Punkty i etapy naszego pielgrzymowania będzie wyznaczał wieniec adwentowy, przypominający nadzieje i oczekiwania ludzi potrzebujących obecności Pana, który przybywa, by nawiedzić swój lud. Zapalamy pierwszą świecę, abyśmy w szkole Adwentu weszli w czas łaski i z radością powitali wejście Boga w naszą historię.