Aktualności

Parafia Niepokolanego Serca NMP I św Antoniego M. Klareta / Aktualności / Łódzkie dziękczynienie za beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej
Łódzkie dziękczynienie za beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej W niedzielę 12 września br. będzie miała miejsce beatyfikacja księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej. Główne uroczystości odbędą się w Warszawie, ale z uwagi na obostrzenia pandemiczne, nie wszyscy będą mogli w nich uczestniczyć, dlatego też arcybiskup Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w łódzkim dziękczynieniu za dar beatyfikacji dwu wielkich Polaków.

- Wieczorem – w niedzielę 12 września br. na godz. 20:00 - zapraszam wszystkich diecezjan (w szczególności Łodzian) na wspólną Eucharystię - stadion „Orła”. Będzie to Eucharystia niedzielna, ale również nasza łódzka Msza św. dziękczynna za nowych błogosławionych. Przyjdźcie! Przyjedźcie! Przeżyjmy razem RADOŚĆ we wspólnocie Świętych Obcowania. – zachęca metropolita łódzki. Będzie to pierwsze dziękczynienie za beatyfikację tych dwu wielkich Polaków, podczas której będą obecne relikwie nowych błogosławionych.

Rzymskokatolicka Parafia pw.
Niepokalanego Serca NMP
i św. Antoniego Marii Klareta

ZGROMADZENIE
MISJONARZY KLARETYNÓW

ul. Klaretyńska 11,
91-117 Łódź

42 655 80 80

nr konta: 
31 1020 3408 0000 4602 0138 1391

Copryight by KLARETYNI 2020 | projekt: www.wpoldodziewiatej.pl
wpoldodziewiatej