Dzięki Bogu już wakacje!

Lato, lato, lato czeka – w popularnej przed laty piosence śpiewała Halina Kunicka, a wczoraj zakończył się rok szkolny nastał więc ten wymarzony i wyczekiwany od 9 miesięcy czas wakacji i urlopów.

Nasza parafia także i w tym roku organizuje wyjazdy wakacyjne dla dzieci oraz młodzieży. Od dniach 7 – 21 lipca, będzie miał miejsce zorganizowany wypoczynek nad morzem dla 50 dzieci z naszej parafii, część z uczestników będzie miała dofinansowany udział w tych koloniach dzięki dochodom z festynu parafialnego. Całkowity koszt udziału w tych koloniach wynosi 1100 zł. W tym roku odpowiedzialnym za wyjazd jest o. Tomasz Siłuch CMF.

Jak co roku Nasza Parafia bierze też udział w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w tym roku 92 już Pielgrzymka Łódzka wyrusza 21 sierpnia. Więcej szczegółów wkrótce. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Popularne powiedzenie mówi, że "Po Bożym Ciele ksiądz nie potrzebny w kościele" a jednak nie zamykamy parafii na okres wakacyjny. W parafii w tym czasie będzie jakoś spokojniej, ciszej, co nie znaczy, że kościół jest zamknięty. Od Pana Boga nie ma wakacji.

PLAN PRACY PARAFII W OKRESIE WAKACYJNYM

Msze św. są sprawowane w dni powszednie o godz. 7.15 i o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.

Poza tym będzie jeszcze Msza św, tzw. "Fatimka" w dniach 13 lipca i 13 sierpnia o godz. 20.30 oraz Msze wotywne za wstawiennictwem Św. Antoniego M. Klareta w dniach 24 lipca i 24 sierpnia.

KANCELARIA PARAFIALNA

Kancelaria będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 18.00. Tylko nadzwyczajne sprawy będą załatwiane w innych godzinach.

Wszystkim wyjeżdżającym oraz wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku. Zapraszamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii, wszystkich parafian, którzy pozostają w swoich domach na Msze św. niedzielne oraz na wypoczynek do ogrodu parafialnego. Miłych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Autor: Admin       Dodano: 2017-06-24 09:19:02       Zmieniono: 2017-07-06 15:32:59