Parafia Niepokolanego Serca NMP I św Antoniego M. Klareta / Aktualności / Łódzkie dziękczynienie za beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej
Łódzkie dziękczynienie za beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej W niedzielę 12 września br. będzie miała miejsce beatyfikacja księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej. Główne uroczystości odbędą się w Warszawie, ale z uwagi na obostrzenia pandemiczne, nie wszyscy będą mogli w nich uczestniczyć, dlatego też arcybiskup Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w łódzkim dziękczynieniu za dar beatyfikacji dwu wielkich Polaków.

- Wieczorem – w niedzielę 12 września br. na godz. 20:00 - zapraszam wszystkich diecezjan (w szczególności Łodzian) na wspólną Eucharystię - stadion „Orła”. Będzie to Eucharystia niedzielna, ale również nasza łódzka Msza św. dziękczynna za nowych błogosławionych. Przyjdźcie! Przyjedźcie! Przeżyjmy razem RADOŚĆ we wspólnocie Świętych Obcowania. – zachęca metropolita łódzki. Będzie to pierwsze dziękczynienie za beatyfikację tych dwu wielkich Polaków, podczas której będą obecne relikwie nowych błogosławionych.