Intencje do modlitwy

Regulamin Skrzynki Modlitewnej

1. Jedyną funkcją "Skrzynki Modlitewnej" - zwanej dalej Skrzynką - jest zbieranie intencji do wzajemnej modlitwy odwiedzających witrynę parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i Św. Antoniego M. Klareta w Łodzi, czyli TĄ witrynę.
  2. Intencje znajdujące się w Skrzynce raz w miesiącu są odczytywane podczas nabożeństwa pierwszosobotniego w parafii Niepokalanego Serca NMP i św. Antoniego M. Klareta.
  3. Po pierwszej sobocie miesiąca starsze intencje są usuwane ze Skrzynki.
  4. Istotą Skrzynki jest wymiana intencji, więc ten kto zamierza wpisać swoją intencję powinien wcześniej poświęcić chwilę na modlitwę w intencjach już obecnych w Skrzynce.
  5. Ten kto chce wpisać swoją intencję powinien to zrobić używając poprawnej ortografii, interpunkcji i składni języka polskiego, tak aby przez odwiedzających Skrzynkę być dobrze zrozumianym.
  6. Skrzynka NIE jest formą forum dyskusyjnego, a więc NIE wolno w niej umieszczać niczego innego poza intencjami modlitewnymi.
  7. Jeśli wpisujący intencję nie może z różnych przyczyn ujawnić swojej tożsamości powinien podpisać się pseudonimem, nie używając jednak czyjegoś imienia.
  8. Osoby, które poczują się dotknięte czyimś wpisem mogą to zgłosić tutaj
  9. Intencje wolno wpisywać prostym tekstem nie stosując przy tym znaczników html, ani znaków "<" i ">" mogących zakłócić poprawne wyświetlanie strony.
  10. Wpisy naruszające punkt 5 i 6 mogą być usunięte przez administratora, wpisy naruszające punkt 9 nie będą publikowane.
  11. Na skutek wielu naruszeń regulaminu, intencje będą publikowane po zatwierdzeniu.

Powrót do skrzynki modlitewnej