Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Antoniego M. Klareta

Intencje do modlitwy

Regulamin Skrzynki Modlitewnej

1. Jedyn funkcj "Skrzynki Modlitewnej" - zwanej dalej Skrzynk - jest zbieranie intencji do wzajemnej modlitwy odwiedzajcych witryn parafii Niepokalanego Serca Najwitszej Maryi Panny i w. Antoniego M. Klareta w odzi, czyli T witryn.
  2. Intencje znajdujce si w Skrzynce raz w miesicu s odczytywane podczas naboestwa pierwszosobotniego w parafii Niepokalanego Serca NMP i w. Antoniego M. Klareta.
  3. Po pierwszej sobocie miesica starsze intencje s usuwane ze Skrzynki.
  4. Istot Skrzynki jest wymiana intencji, wic ten kto zamierza wpisa swoj intencj powinien wczeniej powici chwil na modlitw w intencjach ju obecnych w Skrzynce.
  5. Ten kto chce wpisa swoj intencj powinien to zrobi uywajc poprawnej ortografii, interpunkcji i skadni jzyka polskiego, tak aby przez odwiedzajcych Skrzynk by dobrze zrozumianym.
  6. Skrzynka NIE jest form forum dyskusyjnego, a wic NIE wolno w niej umieszcza niczego innego poza intencjami modlitewnymi.
  7. Jeli wpisujcy intencj nie moe z rnych przyczyn ujawni swojej tosamoci powinien podpisa si pseudonimem, nie uywajc jednak czyjego imienia.
  8. Osoby, ktre poczuj si dotknite czyim wpisem mog to zgosi tutaj
  9. Intencje wolno wpisywa prostym tekstem nie stosujc przy tym znacznikw html, ani znakw "<" i ">" mogcych zakci poprawne wywietlanie strony.
  10. Wpisy naruszajce punkt 5 i 6 mog by usunite przez administratora, wpisy naruszajce punkt 9 nie bd publikowane.
  11. Na skutek wielu narusze regulaminu, intencje bd publikowane po zatwierdzeniu.

Powrt do skrzynki modlitewnej