Polityka Prywatności – Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Antoniego M. Klareta

Polityka Prywatności

Strona www.parafia.klaretyni.pl zwana dalej Witryną stosuje następującą politykę prywatności:

2. Dane osobowe

Moduł kontaktowy witryny używa następujących danych osobowych: Imię i nazwisko, adres e-mail. Podanie tych danych nie jest obowiązkowe, jednakże niezbędne do odpowiedzi na zapytanie skierowane do Parafii poprzez moduł kontaktowy. Przetwarzanie tych danych ustaje z chwilą zakończenia korespondencji.

3. Ochrona wizerunku

Autorzy treści zamieszczonych na Witrynie dokładają wszelkich starań, aby obrazy dostarczane wraz z treścią odznaczały się ogólnym charakterem, bez uwydatniania poszczególnych osób, chyba że:

a) Są to osoby publiczne lub wykonujące publiczną posługę.
b) Uzyskano zezwolenie danej osoby. W tym przypadku zamieszczenie jej wizerunku zostanie poprzedzone informacją i wyrażeniem zgody.