Powstanie Klaretyński Park Zdrowia – Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Antoniego M. Klareta

Powstanie Klaretyński Park Zdrowia

Rozpoczynamy realizację projektu: KLARETYŃSKI PARK ZDROWIA przy współpracy z Przychodnią Lekarzy Rodzinnych KINEMEDICA.

Celem projektu jest powstanie w naszych ogrodach (po przeciwnej stronie placu zabaw dla dzieci) zewnętrznej SIŁOWNI przeznaczonej dla Seniorów, ale nie tylko. Siłownia będzie powstawać bez finansowego zaangażowania parafian. Potrzeba ok. 2 tyś pacjentów, którzy zapiszą się do bezpłatnej przychodni przy ul. Klaretyńskiej 9, a Fundusze w całości przekaże przychodnia w ramach współpracy. Więcej szczegółów udzielą przedstawiciele przychodni, którzy są do dyspozycji przy wejściu do kościoła i rozdawać będą informatory na temat tego projektu.

Więcej szczegółów:

TUTAJ oraz TUTAJ

Autor: Admin       Dodano: 2018-07-28 13:54:45       Zmieniono: 2018-07-28 13:56:52