Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Antoniego M. Klareta

Ogoszenia duszpasterskie

na IV niedzielę zwykłą

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 13.15 adoracja Najświętszego Sakramentu aż do Nieszporów Niedzielnych o godz. 17.15

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej zbieramy ofiary do puszki na olej opałowy do kościoła. Do tej pory, grudniu i w styczniu zapłaciliśmy łącznie 16256,80 zł. Za zrozumienie i dar serca serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

3. W naszym kościele zamontowaliśmy nowe cyfrowe nagłośnienie – wzmacniacz, mikrofony i głośniki. Trwają jeszcze prace nad właściwymi ustawieniami, dlatego prosimy o wszelkie uwagi, aby można było skorygować ewentualne błędy.

4. W przyszła niedzielę młodzież z XV LO będzie zbierała do puszki ofiary na realizację projektu "Muzeum w Liceum".

5. Dzisiaj kończymy zapisy na półkolonie dla dzieci. Zapisy u o. Krzysztofa Łabędzia. Po Mszy można odebrać karty uczestnika. Spotkanie organizacyjne dzisiaj, o godz 19.00.

6. Spotkanie dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców dzisiaj po Mszy o godz. 10.30.

7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.

8. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych w tym tygodniu: + Jadwigę TREMBASIEWICZ, Jana SŁONICKIEGO i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

9. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, a wszystkim błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.

10. Na cały ten tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Dodano: 2019-02-02 20:13:50       Zmieniono: 2019-02-02 23:11:41