na XXXII Niedzielę zwykłą, 12 listopada 2017 roku

1. Serdecznie dziękujemy braciom z Franciszkańskiego Seminarium Duchownego z Łagiewnik za ich obecność i głoszone Słowo. Po Mszy św. będzie możliwość zaopatrzenia się w pismo franciszkańskie za dobrowolną ofiarą.

2. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., na której będą poświęcone modlitewniki komunijne, a o godz. 17.15 zapraszamy na niedzielne Nieszpory.

3. W poniedziałek Jerycho Różańcowe od godz. 8.30 do 9.30, a we wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu jako dziękczynienie za dar Jezusa Chrystusa jako Króla i Pana od godz. 8.30 do 9.30

4. W środę o godz. 17.00 Różaniec Wspominkowy.

5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Przypominamy, że jest to adoracja indywidualna w ciszy. W gablocie znajduje się kilka myśli na temat adoracji.

6. Od poniedziałku można już zamawiać Msze święte na rok 2018 oraz składać Wypominki całoroczne.

7. Członkowie wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej, radując się setną rocznicą jej powstania, serdecznie zapraszają chętne osoby do wstąpienia w jej szeregi. Uroczyste przyjęcie nowych członków odbędzie się 8 grudnia, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do animatorki pani Zofii Dąbrowskiej bądź do opiekuna ojca Krzysztofa Kaniowskiego.

8. We wtorek 21 listopada o godz. 15.00 w kinie Helios w Centrum Handlowym Sukcesja nastąpi projekcja filmu „Sprawa Chrystusa”. Cena biletu 12 zł. Jest 15 wolnych miejsc. Wpłata przy zapisie.

9. Zostały opłacone obiady dla dzieci za miesiąc listopad w kwocie 1.074 zł.

10. Na stronie internetowej parafii oraz w gablocie znajduje się List Pasterski ks. Arcybiskupa Grzegorza Rysia.

11. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.

12. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych w tym tygodniu: Jana Kałużę, Eugenię Grala, Kazimierę Dolną, Józefa Horna, Zofię Markiewicz, Irenę Kwiatkowską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

13. Wszystkim życzymy wielu Bożych łask w życiu rodzinnym i indywidualnym. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Dodano: 2017-11-11 23:10:32